| Beskrivelse Kort | YET209-112 |
| Salgsmerke | SKF - Radial insert ball bearings |
| Aksel diameter | 44.45 mm |
| Utvendig diameter | 85 mm |
| Kulelagerets Bredde | 43.7 mm |
| Vekt | 0.675 kg |
| Tetning | Contact seal on both sides |
| Boring | Cylindrical bore |
| Låsing | Eccentric locking collar |
| Indre Ring | Widened inner ring on one side |
| Smøring | Relubricatable |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Spherical |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Lagerinnsats |
| Artikkelnummer | YET209-112 |
Til toppen