| Beskrivelse Kort | UCF312 |
| Salgsmerke | SKF - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 60 mm |
| Vekt | 7.000 kg |
| Tetning | Double seal |
| Farge | Dark blue |
| Låsing | Threaded pins |
| Form | Square |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 4 |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | UCF312 |
Til toppen