| Beskrivelse Kort | TSN515 CE |
| Salgsmerke | SKF - Housing seals |
| Aksel diameter | 63.5 mm |
| Utvendig diameter | 93 mm |
| Kulelagerets Bredde | 10 mm |
| Vekt | 0.119 kg |
| Leveringsomfang | 1 set (4 half rings). seals both sides of a housing. with in |
| Temperaturområde | -40 to +100 °C |
| Versjon | Felt seal |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Akseltetning |
| Artikkelnummer | TSN515 |
Til toppen