| Beskrivelse Kort | TFL517 |
| Salgsmerke | SKF - Housing seals |
| Aksel diameter | 74.7 mm |
| Utvendig diameter | 94.4 mm |
| Kulelagerets Bredde | 7 mm |
| Vekt | 0.020 kg |
| Leveringsomfang | 1 set (2 seals). seals both sides of a housing |
| Temperaturområde | -40 to +100 °C |
| Versjon | Double lip seal |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Akseltetning |
| Artikkelnummer | TFL517 |
Til toppen