| Beskrivelse Kort | NU2234 ECML/C3 |
| Salgsmerke | SKF - Cylindrical roller bearings |
| Aksel diameter | 170 mm |
| Utvendig diameter | 310 mm |
| Kulelagerets Bredde | 86 mm |
| Vekt | 28.650 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Brass cage |
| Strøm Isolasjon | No current insulation |
| Design | Floating bearing. inner ring removable on both sides |
| Ytre Ring | Without groove/lubrication holes |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +150 °C |
| Toleranseklasse | Dimensional accuracy P0/PN or ABEC 1. running accuracy P6 or |
| Versjon | Improved interior construction |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sylindriske rullelager |
| Artikkelnummer | NU2234 |
Til toppen