| Beskrivelse Kort | LS4060 |
| Salgsmerke | SKF - Raceway washers |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 60 mm |
| Kulelagerets Bredde | 3.5 mm |
| Vekt | 0.040 kg |
| Materiale | Steel |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Skiver |
| Artikkelnummer | LS4060 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!