| Beskrivelse Kort | KR62 PPXA |
| Salgsmerke | SKF - Stud type track rollers |
| Aksel diameter | 24 mm |
| Utvendig diameter | 62 mm |
| Kulelagerets Bredde | 80 mm |
| Vekt | 0.884 kg |
| Tetning | Plastic axial plain washer with sealing on both sides |
| Holder | Sheet steel cage |
| Smøring Og Vedlikehold | Relubrication possible without restriction |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Cylindrical outside surface |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Løperull med aksel |
| Artikkelnummer | KR62 |
Til toppen