| Beskrivelse Kort | IR25X32X22 |
| Salgsmerke | SKF - Inner rings |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Utvendig diameter | 32 mm |
| Kulelagerets Bredde | 22 mm |
| Vekt | 0.052 kg |
| Indre Ring | Metric |
| Kulebane | Finely finished with flattened end faces |
| Overflate | No twist-free grinding |
| Fabrikat | SKF |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Innerring |
| Artikkelnummer | IR25X32X22 |
Til toppen