| Beskrivelse Kort | HK0808 |
| Salgsmerke | SKF - Drawn cup roller bearings with open end |
| Aksel diameter | 8 mm |
| Utvendig diameter | 12 mm |
| Kulelagerets Bredde | 8 mm |
| Vekt | 0.003 kg |
| Tetning | Without seal |
| Holder | Sheet steel cage |
| Nålerader | Single-row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +140 °C |
| Fabrikat | SKF |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Kopplager |
| Artikkelnummer | HK0808 |
Til toppen