| Beskrivelse Kort | H2311 |
| Salgsmerke | SKF - Adapter sleeves |
| Aksel diameter | 50 mm |
| Utvendig diameter | 75 mm |
| Kulelagerets Bredde | 59 mm |
| Vekt | 0.392 kg |
| Kon | 01:12 |
| Design | Standard version |
| Leveringsomfang | With locking washer and groove nut |
| Aksel Type | For metric shafts |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Klemhylse |
| Artikkelnummer | H2311 |
Til toppen