| Beskrivelse Kort | GE40 ES |
| Salgsmerke | SKF - Radial spherical plain bearings |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 62 mm |
| Kulelagerets Bredde | 28 mm |
| Vekt | 0.320 kg |
| Tetning | Without seal |
| Indre Ring | Standard version |
| Smøring | Groove with lubrication hole(s) |
| Vedlikehold | Version requiring maintenance |
| Versjon | Steel/steel |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Glidelager Sfærisk |
| Artikkelnummer | GE40 |
Til toppen