| Beskrivelse Kort | GE30 TXG3E-2LS |
| Salgsmerke | SKF - Radial spherical plain bearings |
| Aksel diameter | 30 mm |
| Utvendig diameter | 47 mm |
| Kulelagerets Bredde | 22 mm |
| Vekt | 0.160 kg |
| Tetning | Three-lip contact seal on both sides |
| Indre Ring | Stainless steel |
| Smøring | Without lubrication hole(s) |
| Vedlikehold | Maintenance-free version |
| Ytre Ring | Fractured outer ring |
| Versjon | Steel/PTFE fabric |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Glidelager Sfærisk |
| Artikkelnummer | GE30 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!