| Beskrivelse Kort | FY45 WF |
| Salgsmerke | SKF - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 45 mm |
| Vekt | 2.100 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Farge | Dark blue |
| Låsing | Eccentric locking collar |
| Form | Square |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 4 |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | FY45 |
Til toppen