| Beskrivelse Kort | FS1120 |
| Salgsmerke | SKF - Felt strips |
| Kulelagerets Bredde | 14.5 mm |
| Vekt | 0.001 kg |
| Materiale | Felt |
| Temperaturområde | -40 to +100 °C |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Filtstrimmel |
| Artikkelnummer | FS1120 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!