| Beskrivelse Kort | AH3134 G |
| Salgsmerke | SKF - Withdrawal sleeves |
| Aksel diameter | 160 mm |
| Utvendig diameter | 170 mm |
| Kulelagerets Bredde | 104 mm |
| Vekt | 3.200 kg |
| Kon | 01:12 |
| Design | Standard version |
| Leveringsomfang | Without locking washer and groove nut |
| Aksel Type | For metric shafts |
| Gjengetype | Modified thread. adjusted to standardized values |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Klemhylse |
| Artikkelnummer | AH3134 |
Til toppen