| Beskrivelse Kort | 99199 |
| Salgsmerke | SKF - Speedi-sleeves |
| Aksel diameter | 50.8 mm |
| Utvendig diameter | 61.112 mm |
| Kulelagerets Bredde | 14.3 mm |
| Vekt | 0.066 kg |
| Materiale | Stainless steel |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Speedi Sleeve |
| Artikkelnummer | 99199 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!