| Beskrivelse Kort | 99184 |
| Salgsmerke | SKF - Speedi-sleeves |
| Aksel diameter | 47.63 mm |
| Utvendig diameter | 55.96 mm |
| Kulelagerets Bredde | 13.11 mm |
| Vekt | 0.066 kg |
| Materiale | Stainless steel |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Speedi Sleeve |
| Artikkelnummer | 99184 |
Til toppen