| Beskrivelse Kort | 81211 TN |
| Salgsmerke | SKF - Axial cylindrical roller bearings |
| Aksel diameter | 55 mm |
| Utvendig diameter | 90 mm |
| Kulelagerets Bredde | 25 mm |
| Vekt | 0.568 kg |
| Vinkeljustering | Non-angle adjustable |
| Holder | Polyamide cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Driftsretning | Single direction bearing |
| Produktspekter | Complete axial cylindrical roller bearing |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Akseial rullelager |
| Artikkelnummer | 81211 |
Til toppen