| Beskrivelse Kort | 6214 M/C4VL0241 |
| Salgsmerke | SKF - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 70 mm |
| Utvendig diameter | 125 mm |
| Kulelagerets Bredde | 24 mm |
| Vekt | 1.266 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | C4 stor |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Brass cage |
| Strøm Isolasjon | Current insulation of outer surfaces of the outer ring (up t |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +150 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6214 |
Til toppen