| Beskrivelse Kort | 6208 -2RS1TN9/C3VE167 |
| Salgsmerke | SKF - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 80 mm |
| Kulelagerets Bredde | 18 mm |
| Vekt | 0.340 kg |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Ytre Ring | Two ring grooves in outer ring |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6208 |
Til toppen