| Beskrivelse Kort | 6207 ETN9/C3VC4521 |
| Salgsmerke | SKF - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Utvendig diameter | 72 mm |
| Kulelagerets Bredde | 17 mm |
| Vekt | 0.263 kg |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6207 |
Til toppen