| Beskrivelse Kort | 6007 -RS1 |
| Salgsmerke | SKF - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Utvendig diameter | 62 mm |
| Kulelagerets Bredde | 14 mm |
| Vekt | 0.150 kg |
| Tetning | Contact seal on one side |
| Klaring/glapp | Normal |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Sheet steel cage |
| Strøm Isolasjon | No current insulation |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P6 / ABEC 3 |
| Versjon | Explorer |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6007 |
Til toppen