| Beskrivelse Kort | 6007 -2RZTN9/HC5C3WT |
| Salgsmerke | SKF - Deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Utvendig diameter | 62 mm |
| Kulelagerets Bredde | 14 mm |
| Vekt | 0.137 kg |
| Tetning | Non-contact seal on both sides |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Ball Rekke | Single row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Polyamide cage |
| Strøm Isolasjon | Insulating ceramic balls |
| Grease | High temperature grease |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | +70 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P6 / ABEC 3 |
| Versjon | Explorer |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sporkulelager |
| Artikkelnummer | 6007 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!