| Beskrivelse Kort | 35X52X7 HMSA10 V |
| Salgsmerke | SKF - Oil seals |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Utvendig diameter | 52 mm |
| Kulelagerets Bredde | 7 mm |
| Vekt | 0.016 kg |
| Støvleppe/Beskyttelsesleppe | Without |
| Materiale | FKM (Viton) |
| Trykkmotstand | Up to 0.5 bar max. |
| Temperaturområde | -30 to +100 °C |
| Strekkfjær | Non-alloy steel |
| Versjon | Rubber coating |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | 35X52X7 |
Til toppen