| Beskrivelse Kort | 3208 A-2RS1TN9/C3MT33 |
| Salgsmerke | SKF - Angular contact ball bearings |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Utvendig diameter | 80 mm |
| Kulelagerets Bredde | 30.2 mm |
| Vekt | 0.585 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Arrangement | Standard version |
| Ball Rekke | Double row bearing |
| Holder | Polyamide cage |
| Kontaktvinkel | 30 degree |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Without flange/groove |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P6 / ABEC 3 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Vinkelkontaktlager |
| Artikkelnummer | 3208 |
Til toppen