| Beskrivelse Kort | 30213 |
| Salgsmerke | SKF - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 65 mm |
| Utvendig diameter | 120 mm |
| Kulelagerets Bredde | 24.75 mm |
| Vekt | 1.120 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | Sheet steel cage |
| Produktspekter | Complete tapered roller bearing |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Versjon | Explorer |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 30213 |
Til toppen