| Beskrivelse Kort | 29330 E |
| Salgsmerke | SKF - Axial spherical roller bearings |
| Aksel diameter | 150 mm |
| Utvendig diameter | 250 mm |
| Kulelagerets Bredde | 60 mm |
| Vekt | 11.000 kg |
| Holder | Sheet steel cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Driftsretning | Single direction bearing |
| Temperaturområde | -30 to +200 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Versjon | Explorer |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Aksial Sfæriske rullelager |
| Artikkelnummer | 29330 |
Til toppen