| Beskrivelse Kort | 28X40X7 HMS5 V |
| Salgsmerke | SKF - Oil seals |
| Aksel diameter | 28 mm |
| Utvendig diameter | 40 mm |
| Kulelagerets Bredde | 7 mm |
| Vekt | 0.009 kg |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | 28X40X7 |
Til toppen
| Beskrivelse Kort | 28X40X7 HMS5 V |
| Salgsmerke | SKF - Oil seals |
| Aksel diameter | 28 mm |
| Utvendig diameter | 40 mm |
| Kulelagerets Bredde | 7 mm |
| Vekt | 0.009 kg |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | 28X40X7 |