| Beskrivelse Kort | 25877/2/25821/2 /Q |
| Salgsmerke | SKF - Tapered roller bearings |
| Aksel diameter | 34.925 mm |
| Utvendig diameter | 73.025 mm |
| Kulelagerets Bredde | 24.608 mm |
| Vekt | 0.480 kg |
| Arrangement | Standard version |
| Holder | Sheet steel cage |
| Produktspekter | Complete tapered roller bearing |
| Rullerader | Single row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +120 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Koniske rullelager |
| Artikkelnummer | 25877/2/25821/2 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!