| Beskrivelse Kort | 23036 CC/W33 |
| Salgsmerke | SKF - Spherical roller bearings |
| Aksel diameter | 180 mm |
| Utvendig diameter | 280 mm |
| Kulelagerets Bredde | 74 mm |
| Vekt | 17.000 kg |
| Tetning | None. open bearing |
| Klaring/glapp | Normal |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Sheet steel cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Ytre Ring | Lubrication groove with lubrication holes on outer ring |
| Temperaturområde | -30 to +200 °C |
| Toleranseklasse | Dimensional accuracy PN. Running accuracy P5 |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Sfæriske rullelager |
| Artikkelnummer | 23036 |
Til toppen