| Beskrivelse Kort | 225147 M |
| Salgsmerke | SKF - Axial deep groove ball bearings |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Utvendig diameter | 58 mm |
| Kulelagerets Bredde | 29.808 mm |
| Vekt | 0.450 kg |
| Vinkeljustering | Non-angle adjustable |
| Holder | Brass cage |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Driftsretning | Single direction bearing |
| Produktspekter | Axial deep groove ball bearing |
| Temperaturområde | -30 to +150 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Aksial kulelager |
| Artikkelnummer | 225147 |
Til toppen