| Beskrivelse Kort | 2204 E-2RS1TN9/C3 |
| Salgsmerke | SKF - Self-aligning ball bearings |
| Aksel diameter | 20 mm |
| Utvendig diameter | 47 mm |
| Kulelagerets Bredde | 18 mm |
| Vekt | 0.140 kg |
| Tetning | Contact seal on both sides |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Ball Rekke | Double row bearing |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | Polyamide cage |
| Indre Ring | Standard version |
| Materiale | Standard bearing steel |
| Temperaturområde | -30 to +100 °C |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Selvjusterende kulelager |
| Artikkelnummer | 2204 |
Til toppen