| Beskrivelse Kort | 18891 |
| Salgsmerke | SKF - Further seals |
| Aksel diameter | 8.026 mm |
| Utvendig diameter | 8.039 mm |
| Kulelagerets Bredde | 1.956 mm |
| Vekt | 0.070 kg |
| Lagerhus | With metal housing |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | 18891 |
Til toppen