| Beskrivelse Kort | 160X190X15 HMSA10 RG |
| Salgsmerke | SKF - Oil seals |
| Aksel diameter | 160 mm |
| Utvendig diameter | 190 mm |
| Kulelagerets Bredde | 15 mm |
| Vekt | 0.200 kg |
| Støvleppe/Beskyttelsesleppe | Without |
| Materiale | NBR (Perbunan) |
| Trykkmotstand | Up to 0.5 bar max. |
| Temperaturområde | -30 to +100 °C |
| Strekkfjær | Non-alloy steel |
| Versjon | Rubber coating |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | 160X190X15 |
Til toppen