| Beskrivelse Kort | 160 VA R |
| Salgsmerke | SKF - V-rings |
| Aksel diameter | 144 mm |
| Utvendig diameter | 165 mm |
| Kulelagerets Bredde | 14.5 mm |
| Vekt | 0.100 kg |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | V-Ringstetning |
| Artikkelnummer | 160 |
Til toppen
| Beskrivelse Kort | 160 VA R |
| Salgsmerke | SKF - V-rings |
| Aksel diameter | 144 mm |
| Utvendig diameter | 165 mm |
| Kulelagerets Bredde | 14.5 mm |
| Vekt | 0.100 kg |
| Fabrikat | SKF |
| Lagertype | V-Ringstetning |
| Artikkelnummer | 160 |