| Beskrivelse Kort | W63-85-13 BA |
| Salgsmerke | DICHTOMATIK - Oil seals |
| Aksel diameter | 63 mm |
| Utvendig diameter | 85 mm |
| Kulelagerets Bredde | 13 mm |
| Vekt | 0.009 kg |
| Støvleppe/Beskyttelsesleppe | Without |
| Materiale | NBR (Perbunan) |
| Trykkmotstand | Up to 0.5 bar max. |
| Temperaturområde | -30 to +100 °C |
| Strekkfjær | Non-alloy steel |
| Versjon | Rubber coating |
| Fabrikat | Dic |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | W63-85-13 |
Til toppen