| Beskrivelse Kort | W14-24-5 BASL |
| Salgsmerke | DICHTOMATIK - Oil seals |
| Aksel diameter | 14 mm |
| Utvendig diameter | 24 mm |
| Kulelagerets Bredde | 5 mm |
| Vekt | 0.010 kg |
| Støvleppe/Beskyttelsesleppe | With |
| Materiale | NBR (Perbunan) |
| Trykkmotstand | Up to 0.5 bar max. |
| Temperaturområde | -30 to +100 °C |
| Strekkfjær | Non-alloy steel |
| Versjon | Rubber coating |
| Fabrikat | Dic |
| Lagertype | Oljetetning |
| Artikkelnummer | W14-24-5 |
Til toppen