| Beskrivelse Kort | V18 A |
| Salgsmerke | DICHTOMATIK - V-rings |
| Aksel diameter | 16 mm |
| Kulelagerets Bredde | 3.4 mm |
| Vekt | 0.001 kg |
| Design | Standard version |
| Materiale | NBR (Perbunan) |
| Fabrikat | Dic |
| Lagertype | V-Ringstetning |
| Artikkelnummer | V18 |
Til toppen
| Beskrivelse Kort | V18 A |
| Salgsmerke | DICHTOMATIK - V-rings |
| Aksel diameter | 16 mm |
| Kulelagerets Bredde | 3.4 mm |
| Vekt | 0.001 kg |
| Design | Standard version |
| Materiale | NBR (Perbunan) |
| Fabrikat | Dic |
| Lagertype | V-Ringstetning |
| Artikkelnummer | V18 |