| Beskrivelse Kort | UKT206 D1+H2306 |
| Salgsmerke | RHP - Take-up housing units |
| Aksel diameter | 25 mm |
| Vekt | 1.280 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Låsing | Adapter sleeve |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Leveringsomfang | Including clamping sleeve |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | For linear movement |
| Fabrikat | RHP |
| Lagertype | Strammelager |
| Artikkelnummer | UKT206 |
Til toppen