| Beskrivelse Kort | UKFL209 D1+H2309 |
| Salgsmerke | RHP - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Vekt | 1.870 kg |
| Tetning | Multiple seal |
| Låsing | Adapter sleeve |
| Form | Oval |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 2 |
| Leveringsomfang | Including clamping sleeve |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | RHP |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | UKFL209 |
Til toppen