| Beskrivelse Kort | UKFL205 |
| Salgsmerke | NSK - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 20 mm |
| Vekt | 0.600 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Farge | Green |
| Låsing | Adapter sleeve |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 2 |
| Leveringsomfang | Without sleeve |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | NSK |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | UKFL205 |
Til toppen