| Beskrivelse Kort | UCT203 |
| Salgsmerke | NKE - Take-up housing units |
| Aksel diameter | 17 mm |
| Vekt | 0.740 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Farge | Dark grey |
| Låsing | Threaded pins |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | For linear movement |
| Fabrikat | NKE |
| Lagertype | Strammelager |
| Artikkelnummer | UCT203 |
Til toppen