| Beskrivelse Kort | UCPX18 D1 |
| Salgsmerke | NTN - Plummer block housing units |
| Aksel diameter | 90 mm |
| Vekt | 17.560 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Farge | Green |
| Låsing | Threaded pins |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Mounting from above and below |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Fotlager |
| Artikkelnummer | UCPX18 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!