| Beskrivelse Kort | UCPH208 |
| Salgsmerke | SNR - Plummer block housing units |
| Aksel diameter | 40 mm |
| Vekt | 2.908 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Farge | Dark blue |
| Låsing | Threaded pins |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Mounting from above and below |
| Fabrikat | SNR |
| Lagertype | Fotlager |
| Artikkelnummer | UCPH208 |
Til toppen