| Beskrivelse Kort | UCFS326 |
| Salgsmerke | ZEN - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 130 mm |
| Vekt | 71.700 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Farge | Dark blue |
| Låsing | Threaded pins |
| Form | Square |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 4 |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | ZEN |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | UCFS326 |
Til toppen