| Beskrivelse Kort | UCFCX12 D1 |
| Salgsmerke | NSK - Flanged housing units |
| Aksel diameter | 60 mm |
| Vekt | 5.400 kg |
| Tetning | Double seal |
| Låsing | Threaded pins |
| Form | Round |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Antall Hull | 4 |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | Standard version |
| Fabrikat | NSK |
| Lagertype | Flenslager |
| Artikkelnummer | UCFCX12 |
Til toppen