| Beskrivelse Kort | UCC211 D1 |
| Salgsmerke | NTN - Take-up housing units |
| Aksel diameter | 35 mm |
| Vekt | 2.140 kg |
| Tetning | Seal with a flinger shield |
| Låsing | Threaded pins |
| Materiale | Cast iron. bearing made of standard bearing steel |
| Temperaturområde | -20 to +120 °C |
| Versjon | UCC |
| Fabrikat | NTN |
| Lagertype | Strammelager |
| Artikkelnummer | UCC211 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!