| Beskrivelse Kort | UCC206-18 |
| Salgsmerke | FYH - Take-up housing units |
| Aksel diameter | 28.575 mm |
| Vekt | 0.810 kg |
| Tetning | Multiple seal |
| Låsing | Threaded pins |
| Versjon | UCC |
| Fabrikat | FYH |
| Lagertype | Strammelager |
| Artikkelnummer | UCC206-18 |
Til toppen
| Beskrivelse Kort | UCC206-18 |
| Salgsmerke | FYH - Take-up housing units |
| Aksel diameter | 28.575 mm |
| Vekt | 0.810 kg |
| Tetning | Multiple seal |
| Låsing | Threaded pins |
| Versjon | UCC |
| Fabrikat | FYH |
| Lagertype | Strammelager |
| Artikkelnummer | UCC206-18 |