| Beskrivelse Kort | SL045016 -D-PP-C3 |
| Salgsmerke | INA - Cylindrical roller bearings |
| Aksel diameter | 80 mm |
| Utvendig diameter | 125 mm |
| Kulelagerets Bredde | 60 mm |
| Vekt | 2.567 kg |
| Tetning | Lip seal on both sides |
| Klaring/glapp | C3 - Noe større |
| Boring | Cylindrical bore |
| Holder | None. full complement bearing |
| Strøm Isolasjon | No current insulation |
| Design | Fixed bearing |
| Smøring Og Vedlikehold | Circumferential lubrication groove&radial lubrication bore |
| Ytre Ring | Two ring grooves in outer ring |
| Rullerader | Double row bearing |
| Toleranseklasse | Tolerance class P0/PN2 / ABEC 1 |
| Fabrikat | INA |
| Lagertype | Sylindriske rullelager |
| Artikkelnummer | SL045016 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!