| Beskrivelse Kort | SCE228 |
| Salgsmerke | ZEN - Drawn cup roller bearings with open end |
| Aksel diameter | 34.925 mm |
| Utvendig diameter | 41.2 mm |
| Kulelagerets Bredde | 12.7 mm |
| Vekt | 0.236 kg |
| Tetning | Without seal |
| Holder | Sheet steel cage |
| Nålerader | Single-row bearing |
| Temperaturområde | -30 to +140 °C |
| Fabrikat | ZEN |
| feature lubrication hole | Without lubrication groove |
| Lagertype | Kopplager |
| Artikkelnummer | SCE228 |
Til toppen
Produktet er ikke aktivt!